Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας,
Θα δανειστούν tablet, σε ομάδα μαθητών του σχολείου μας, όπου οι γονείς τους έχουν χαμηλά εισοδήματα.

Η συσκευή σε κάθε περίπτωση παραμένει στην ιδιοκτησία του σχολείου και θα πρέπει να επιστραφεί όταν αυτή ζητηθεί, μαζί με τη συσκευασία σε άριστη κατάσταση.

Μόλις ολοκληρωθεί η επεξεργασία των αιτήσεων από το σχολείο, θα ακολουθήσει η αξιολόγηση. Όσοι επιλεγούν θα ειδοποιηθούν για την παραλαβή των συσκευών, και θα υπογράψουν τα σχετικά έντυπα παραλαβής.
Οι αιτήσεις θα γίνουν μέχρι και την Παρασκευή 16/10/2020, και αμέσως μετά θα αρχίσει η αξιολόγηση.
Υπάρχει περίπτωση να ζητηθούν περισσότερα οικονομικά στοιχεία σε περίπτωση επιλογής.

Τα tablet είναι από προσφορά του:
Δήμου Ναυπλιέων και
Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων

Παρακάτω είναι η σχετική αίτηση όπου πρέπει οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν και να κάνουν αποστολή: